Únor 2014

Pátek

21. února 2014 v 21:58 | Zuzka
Ahoj.zdravím při pátku!
Dnešek byl vážně užasnej.Byla jsem se svojí nejlepší kámoškou Míšou venku a byla hrozná sradna :D Bylo by to úplně nějlepší kdyby jsme nepotkaly jednu skupinku a jednoho člověka-nebudu jmenovat,začal řvát na Míšu blbý připomínky.Nevím čeho chtěl dosáhnout,ale už mi vážně štve-kdy sakra pochopíte že tímhle nic nevyřešíte?Co takhle ironie?Hm co to by nešlo,tak si jí prostě nevšímej.Ironie ti jde přece dobře.
Jinak na hřišti byla sradna,blbli jsme tam,Míša mi pomáhala přelízt tu lezeckou stěnu,protože jsem se tam zasekla :D Pak jsme byli na takovým tom lezeckým "trojůhelníku" a vyseli hlavou dolů :D Chvilku jsme pak byli u nás a pletli bužírky :)) Díky Míšo za skvělej den strávenej s tebou.A tobě -nejmenovaná osobo-bych chtěla vzkázat že doufam že vám dojde že je to na nic a že už toho prosím necháte.Vážně mi to přestává bavit.
Ahoj vaše blogerka Zuzka

Sobota

1. února 2014 v 15:19 | Zuzka
Ahoj,
Tak sníh napadl,ale už zase taje,takže je z toho "čvachta".
Pátek
Dopoledne jsem šla nakoupit a jelikož jsem měla na nohou klouzací boty...tak jsem spadla.Šla jsem kolem rybníka,pak jsem si všimla že tam v křoví sedí kos.Chtěla jsem se na něj kouknout víc zblízka,ale jak to bylo z kopce a byl tam uježděný sníh,tak mi to ujelo a hodila jsem záda i s tím nákupem.Pěkvapivě to přežil. :DDD
Odpoledne jsem jela ke své kámošce Míše.Byla sranda.Běhali jsme a koulovali jsme se,akorát jsem byla pak dost mokrá,ale za to to stálo :D Večer jsem šla spát dost brzo,protože jsem z toho běhání byla dost utahaná,ale den to byl perfektní! :))
Dneska jsem byla venku chvilku.Je tam mokro jak sníh taje.A tak válím šunky doma.K obědu jsme dneska měli řízky :P Ale už mi to na počítači nebaví,takže půjdu něco dělat :D
Zatím ahoj-mějte se jak chcete ;)
Vaše blogerka Zuzka :))